101CAFFE' SLOVENSKO poskytuje firmám možnosť ponúknuť svojim zamestnancom široký výber kvalitnej lokálnej talianskej kávy a horúcich nápojov, dostupných takmer pre všetky druhy kávovarov na trhu. Ak máte kávovar na zrnkovú alebo mletú kávu, pre systémy Lavazza Blue, Tchibo, Nespresso alebo Dolce Gusto, teraz môžete ponúknuť vašim zamestancom oveľa viac chutí a oveľa viac druhov kávy, bez potreby zmeny vášho prístroja (kávovaru).

101CAFFE' SLOVENSKO dodáva vysoko kvalitnú remeselnú taliansku kávu dostupnú v rôznych kompatibilných kapsuliach pre Vaše vlastné kávovary, a samozrejme aj pre tie ktoré používajú zrnkovú a mletú kávu.

Firmám ktoré zrealizujú prvý nákup nad 100 euro ponúkame zľavu 20% ako pozvanie otestovať kvalitu našich výrobkov. Podľa dohodnutého odberu, Vám následne možeme zadefinovať na mieru šitý plán zliav tak, aby ste si mohli neprestajne užívať najlepšie kávové zmesy za dostupné ceny.

Pre firmy so sídlom v Bratislave ponúkame 360 stupňový servis zahŕňajúci bezplatný prenájom a servis kávovarov podľa Vášho výberu. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na e-slovakia@101caffe.it a my sa Vám ozveme hneď ako to bude možné.