DÁME FORMU A ZÁKLAD PRE VAŠE PODNIKANIE

OTVORTE SI SVOJU PREDAJŇU KÁVY V PODOCH A KAPSULÁCH VO FORME FRANCHISINGU

Chcete poznať všetky podrobnosti tohto návrhu? Nezáväzne nás kontaktujte hneď teraz!

Súhlasím s Pravidlami ochrany súkromia

VIAC INFORMÁCIÍ:  e-slovakia@101caffe.it

PREČO SI ZVOLIŤ FRANCHISING 101CAFFE'
 
  • Neporovnateľná škála produktov v danej oblasti: kávové pody a kapsule, zrnkové, mleté a rozpustné kávy z talianskych remeselníckych pražiarní; alternatívne nápoje pre všetky kávovary a pre každý vkus (čaje, bylinné čaje, čokolády, ochutené kávy, ženšen, jačmeň atď.); doplnkové cukrárenské produkty zo segmentu maškrty; kávovary, čistiace prostriedky, doplnky a oveľa viac.
  • Remeselné spracovanie a charakteristika regiónov, neodmysliteľné hodnoty pre Talianov, žiaduce a cenené na celom svete.
  • Výhradné zastúpenie produktu pre členské predajne.
  • Sústavná podpora svojich členov od samého začiatku: nájdenie správneho miesta, prvotné online školenie prostredníctvom platformy pre odbornú prípravu, operatívne školenia v obchode, osobná podpora pri otvorení; dodávky reklamných materiálov, poskytovanie marketingových a komunikačných stratégií; návštevy v predajni za účelom podpory; monitorovanie konkurencie.
  • Efektívna logistika vďaka skladu s rozlohou 2500 m2, čo zabezpečuje pravidelnosť zásobovania a presnosť dodávok.
  • Zjednodušená činnosť pre tých, čo robia prvé kroky vo svete maloobchodu alebo sa so svoju investíciou chcú odlíšiť pomocou overeného podnikateľského postupu.
  • Spoľahlivá a neustále sa rozvíjajúca spoločnosť s dvojakým cieľom - plánovane rásť ako skupina a sústavne zvyšovať obrat jednotlivých predajní.
  • Online predaj spolu s predajňami na základe výhradného zastúpenia na danom území.
  • Jedinečný franchising v združenom sektore Assofranchising e Federfranchising. Možnosť výhodného financovania.

ZVOĽTE SI RASTÚCI FRANCHISING, PRIDAJTE SA K NÁM.

Kvalitná káva v podoch a kapsulách
Tradícia a modernosť spojené v systéme, ktorý sa stále rozširuje pre svoju praktickosť a čisté a jednoduché použitie, ktoré maximálne zachováva vôňu a kvalitu kávy. Vo franchisingových obchodoch 101CAFFE' sa toto všetko nachádza v širokej škále vôní a zmesí každej chuti pre všetky druhy kávovarov: známe značky a línia produktov so značkou 101CAFFE', s prísne remeselnou výrobou a talianskym pôvodom – „made in Italy“, exkluzívne len pre obchody 101CAFFE'.
Úspešný taliansky franchising, ktorý je hrdý na to, že zabezpečuje maximálnu kvalitu pre tak dôležitý každodenný rituál, ako je vychutnať si kávu.

Niekoľko čísel...
2500 m2 skladových priestorov, viac ako 1400 produktov, z ktorých 600 spadá pod líniu 101CAFFE' dostupných exkluzívne len pre členské predajne. 80 predajní v Taliansku s výhradným zastúpením na danom území a neustále rastúcim obratom.
Zisková obchodná činnosť a príležitosť pre tých, ktorí sa chcú stať sa franchisingovými podnikateľmi s kávou.
 
Nové možnosti na meniacom sa trhu
Zmesi pre všetky chute, Arabika a Robusta z rôznych oblastí, jednodruhové kávy, šikovne spracované v najlepších talianskych pražiarňach. Ale produkty 101CAFFE’ týmto nekončia: ochutené nápoje zastávajú dôležité miesto na trhu s dávkovanými produktami. Z tohto dôvodu v našich predajniach nájdete aj jačmeň, ženšen, čaje, bylinkové čaje, čokoládové nápoje a mnoho iných nápojov pre náročné jazýčky. Všetky produkty sú dostupné aj v internetovom obchode 101CAFFE’ (časť „obchod"), ktorý je perfektne zosúladený s kamennými predajňami.
 
A pre tých, čo milujú reštaurácie... predajňa s kaviarňou
Ísť na kávu je často podstatným impulzom pre únik z práce, „zmenu vzduchu“ počas dňa, relax, zamyslenie alebo porozprávanie sa s priateľmi. 101CAFFE’ poňala tento rituál jednak ako ďalšiu obchodnú príležitosť, ale aj ako možnosť pre svojich členov zanietených pre oblasť pohostenia a reštauračných služieb. Riešenie s kaviarňou v rámci predajne je navrhnuté a zrealizované s dôrazom na maximálnu synergiu medzi podávaním kávy a predajom.

So 101CAFFE' si teraz aj vy môžete slobodne vybrať chuť skutočného podnikania.
Dohodnite si stretnutie hneď teraz, príďte sa porozprávať, spoznať a objaviť možnosti, ako si otvoriť vlastnú franchisingovú predajňu s kávou v podoch a kapsulách!


„Náš ideálny franchisant je osoba, ktorá je plne k dispozícii spotrebiteľovi, osoba s vášňou pre kávu, ktorá chce ľuďom vysvetliť podstatu výrobku, keď sa hovorí o kvalite a chuti.“  (Umberto Gonnella, jediný konateľ spoločnosti 101CAFFE’)
 
101CAFFÈ
NEODOLATEĽNÉ PODNIKANIE
Powered by Passepartout