101 Caffè Srl
Kvalitná káva v podoch a kapsulách

Produkty je možné dodať a doručiť výlučne na území Talianskej republiky, San Marína, mesta Vatikán a celého európskeho spoločenstva. 101CAFFE’ dodá zakúpené produkty výhradne na určené miesto uvedené v jednotlivých objednávkach. Neakceptujeme zásielky do P. O. Boxov.
101CAFFE’ prostredníctvom kuriéra vyexpeduje produkty objednané zákazníkom na ním uvedenú adresu približne do 24 hodín od akceptácie objednávky. Tovar bude doručený vo všeobecnosti do 2 pracovných dní. Uvedené lehoty doručenia tovaru sú len orientačné.
Približné náklady na poštovné sú zhrnuté v nižšie uvedenej tabuľke, v závislosti od celkovej hmotnosti objednaného tovaru, sú fakturované na základe taríf uvedených na stránke k dátumu zaslania samotnej objednávky.
Príjemca tovaru je zodpovedný za zaplatenie daní a ciel vyplývajúcich z právnych predpisov platných na území prijímateľa produktov.
Kuriér je zodpovedný za doručenie. 101CAFFE’ sa zaväzuje zhromažďovať prípadné oznámenia o nedoručení alebo oneskorených dodávkach produktov a pomáhať zákazníkovi chrániť jeho práva, ak to vyžaduje zákon.
 
CELKOVÁ SUMA OBJEDNÁVKY POŠTOVNÉ
< 100 Eur 6 Eur
> 100 Eur Zadarmo


 
Powered by Passepartout