O NÁS

DO PODOV A KAPSÚL SME VLOŽILI MNOHO DOBRÝCH KÁV Z TALIANSKYCH PRAŽIARNÍ

101CAFFE' je značka, ktorá sa špecializuje na predaj kvalitnej kávy v podoch a kapsulách
a alternatívnych nápojov prostredníctvom siete obchodov formou franchisingu.

101CAFFE’ v minulosti a dnes
V začiatkoch značky tvorila ponuku široká škála produktov, ktorá pozostávala zo 100 „plus jeden“ rôznych druhov a dnes dosahuje číslo 1400, z ktorých 600 spadá pod značku 101CAFFE’ a je určených exkluzívne pre členské predajne a elektronické obchodovanie 101CAFFE’. 
Dnes je 101CAFFE’ reťazec aktívnych predajní a na talianskom trhu sa považuje za najvýznamnejšieho hráča v sektore porciovaných nápojov, uznávaného aj najvýznamnejšími spoločnosťami v sektore, ktorých „veľké značky“ sa nachádzajú v našich predajniach.

Od vášne k nápadu, od nápadu k podnikaniu
Projekt 101CAFFE’ sa zrodil v roku 2010 zo sledovania neustále sa rozvíjajúceho fenoménu „Nespresso“ v kruhu malej skupinou priateľov a podnikateľov. Cieľom bolo poskytnúť spotrebiteľom na trhu (vtedy ešte „obrnenom“ veľkými značkami s uzavretým systémom) taliansky produkt pre tieto obľúbené kávovary ako alternatívu k priemyselným produktom. V roku 2011 sa projekt zrealizoval prostredníctvom prvej pilotnej predajne. 
Vďaka prvej účasti spoločnosti 101CAFFE’ na Salóne franchisingu v Miláne v novembri 2012 sa projekt stal skutočnosťou a spustil vytváranie predajní formou franchisingu.
Vďaka predajniam 101CAFFE’ početná verejnosť začala spoznávať produkty mnohých talianskych pražiarní (nezastúpených v GDO - veľkom distribučnom reťazci). 101CAFFE’ tak otvorila nový trh, v Taliansku stále väčšinou neznámy, a výrazne tiež prispela zo strany spotrebiteľov k vnímaniu kultúry kvalitnej kávy, uzavretej v podoch a kapsulách pre zachovanie jej chuti a celkového dojmu.
Po troch rokoch rýchleho a neustáleho rastu na území Talianska sme vybudovali vlastnú štruktúru, aby sme tento koncept preniesli do zahraničia, napríklad aj na Slovensko.


 

101CAFFE' Slovensko


V júni 2017 prichádza na Slovensko spoločnosť 101CAFFE’, ktorá do domácností a kancelárií prinesie prvotriednu kvalitu tradičného talianskeho espressa. To, čo uprednostníte, je na vás - máte možnosť vybrať si zrnkové, mleté či rozpustné kávy z výberu pražiarní od severu po juh talianskeho polostrova, ktoré najlepšie ovládajú zručné majstrovstvo praženia, v podoch a kapsulách pre akýkoľvek kávovar. Ponuku dopĺňajú čaje, čokolády, ženšen a suché cukrovinky vyrobené v Taliansku preto, aby bol váš zážitok vždy iný.


Pre viac informácií nám môžete napísať na
e-slovakia@101caffe.it.
Powered by Passepartout